🔴 Seko līdzi Konferences par 🇪🇺 nākotni atskaņu pasākuma otrajai daļai plkst. 16:30-18:30 pēc 🇱🇻 laika: eptwitter.eu/CoFoE0212
Tajā dalībnieki, tai skaitā no Latvijas, vērtēs, kā veicies ar konferences secinājumu un priekšlikumu īstenošanu. 👇

RT @alianse: 🇪🇺 @alianse direktore Kristīne Zonberga šodien, 2. decembrī, Briselē piedalās Konferences par Eiropas nākotni atsauksmju pasākumā.

📃 Ar LPA sagatavoto Konferences konsultāciju procesa i…

🐦🔗: n.respublicae.eu/Europarl_LV/s

🔴 Seko līdzi Konferences par 🇪🇺 nākotni atskaņu pasākuma pirmajai daļai plkst. 10:00-13:30 pēc 🇱🇻 laika. Tajā dalībnieki vērtēs, kā veicies ar konferences secinājumu un priekšlikumu īstenošanu.

🐦🔗: n.respublicae.eu/Europarl_LV/s

Noslēdzies politisko ideju tirgus Latvijā un Eiropā 👉🏻 noskaidrojām, kāda ir politisko partiju loma parlamentārajā demokrātijā.

Nokavēji? Diskusijas ieraksts pieejams te: fb.me/e/2pNFv7Pla

📌 Diskusijas dalībnieki - EP politisko grupu Latvijas partiju pārstāvji.

🐦🔗: n.respublicae.eu/Europarl_LV/s

🤔 Uzzini jauniešu domas par politiskajām partijām!
🔴 Pievienojies TAGAD - tiešsaistes diskusija “Politisko ideju tirgus Latvijā un Eiropā” parlamentārās demokrātijas izzināšanas cikla ietvaros. Skaties un uzdod jautājumus: fb.me/e/2pNFv7Pla

🐦🔗: n.respublicae.eu/Europarl_LV/s

"Ceļš uz 🇪🇺 zaļo kursu ir jāpielāgo, ņemot vērā jaunos apstākļus, bet jāturpina," tā @ES_maja diskusijā par ar nozares ekspertiem sacīja EP deputāte @inesevaidere.
🗨️ @EiropasKomisija, @LatvijasBanka, @RigasDome, @SelinaVancane, @evajohansone, @SCHWENK_LV, @evitagosa

🐦🔗: n.respublicae.eu/Europarl_LV/s

Trešdien @EP_Justice uzklausīs ES robežsardzes aģentūras @Frontex izpilddirektora amata kandidātus, starp trīs pretendentiem ir arī @KalnajaAija no Latvijas. Tiešraide plkst. 10:00 ➡️ eptwitter.eu/q9W4

🐦🔗: nitter.eu/Europarl_LV/status/1

Kopā = spēks! @RigasDome kopā ar labdarības organizāciju @ziedot_lv atsaukusies @EP_President @RobertaMetsola un @EUROCITIES inicatīvai "Cerības ģeneratori" un jau savākuši 84 ģeneratorus un 100 siltuma pūtējus Kijivas vajadzībām. 🇱🇻🇺🇦
Plašāk @TV3zinas ⬇️
zinas.tv3.lv/arvalstis/kars-uk

🐦🔗: nitter.eu/Europarl_LV/status/1

Politisko ideju tirgus Latvijā un Eiropā ➡️ ar jauniešu diskusiju par politisko partiju lomu turpinām parlamentārās demokrātijas izzināšanas cikla trešo gadu.
💻 Pieslēdzies tiešraidei un uzdod sev interesējošus jautājumus! 🇪🇺 fb.me/e/2pNFv7Pla

🐦🔗: nitter.eu/Europarl_LV/status/1

EP priekšsēdētāja: "Par tām, kuras ir pakļautas ļaunprātīgai izmantošanai. Tām, kuras ir draudu upuri. Tām, kuras ir nogalinātas tāpēc, ka ir sievietes. Par kritušajām kareivēm. Sievietes ir jāaizsargā. Ir jāpieņem likumi un noziedznieki ir jāsauc pie atbildības."
RT @EP_President: Today we 🟠

For those who are still subject to abuse

For those who on a daily basis are victims of threats

For those killed because they are women

For…

🐦🔗: nitter.eu/Europ

Sākam gatavoties EP vēlēšanām 2024. gadā! Kāpēc vēlēt? Kā vēlēt? Kādam jābūt deputātam? Lai neapmaldītos vēlēšanu informācijas burzmā, Parlamentārās demokrātijas skaidrošanas cikla ietvaros radīta Vēlēšanu ceļa karte! Ieskaties ➡️ eptwitter.eu/q9Qf

🐦🔗: nitter.eu/Europarl_LV/status/1

👋 @RigasDome, @DaugavpilsTIC, @JelgavaLV, @JurmalaLV, @JekabpilsLV, @liepajalv, @RezeknesPilseta, @Valmierasnovads, @Ventspilslv, @kuldigalv

🐦🔗: nitter.eu/Europarl_LV/status/1

Show thread

🇪🇺🇺🇦 Eiropas Parlaments kopā ar Eiropas pilsētām uzsāk iniciatīvu "Cerības ģeneratori", lai ziedotu elektroenerģijas ģeneratorus ukraiņiem, kuri šobrīd palikuši bez elektrības.

Plašāk: eptwitter.eu/q9S7

@EP_President | @EUROCITIES

🐦🔗: nitter.eu/Europarl_LV/status/1

Sākoties 2022. gada , EP deputāti ceturtdien pieņēmuši rezolūciju par cilvēktiesību situāciju 🇶🇦. Deputāti aicina izmaksāt kompensācijas visiem turnīra sagatavošanas darbos cietušajiem un norāda uz korupciju FIFA. Plašāk ➡️ eptwitter.eu/q9Sn

🐦🔗: nitter.eu/Europarl_LV/status/1

Nelikumīgi okupētajos 🇺🇦 un 🇬🇪 reģionos izdotie 🇷🇺 ceļošanas dokumenti Eiropā netiks pieņemti – to paredz ceturtdien EP apstiprinātie noteikumi. Dokumentu saraksts vēl tiks sastādīts, bet ukraiņi, kas bēg no kara, joprojām varēs ieceļot ES.
Plašāk: eptwitter.eu/q9RK

🐦🔗: nitter.eu/Europarl_LV/status/1

EP apstiprina ilgtermiņa aizdevumu 🇺🇦 ar atvieglotiem noteikumiem un nosacījumu, ka tiks veiktas reformas. Tas paredzēts sabiedrisko pakalpojumu, makroekonomiskās stabilitātes un infrastruktūras atjaunošanai.
➡️ Aizdevums 6. decembrī vēl vienprātīgi jāapstiprina dalībvalstīm.

🐦🔗: nitter.eu/Europarl_LV/status/1

Trešdien @EP_President parakstījusi ES nākamā gada budžetu, kurā EP deputāti sarunās ar dalībvalstīm panāca vairāk naudas Ukrainas kara seku novēršanai, ES enerģētiskajai neatkarībai un veselības sistēmas stiprināšanai.
Plašāk: eptwitter.eu/q9QQ

🐦🔗: nitter.eu/Europarl_LV/status/1

EP priekšsēdētāja: "EP šobrīd ir pakļauts kiberuzbrukumam. Atbildību par to uzņēmusies prokremliski noskaņota grupa. Mūsu IT eksperti strādā un aizsargā mūsu sistēmas. Tas notiek pēc tam, kad pasludinājām Krieviju par valsti, kas atbalsta terorismu. Mana atbilde: !"
RT @EP_President: The @europarl_en is under a sophisticated cyberattack. A pro-Kremlin group has claimed responsibility.

Our IT experts are pushing back a…

🐦🔗: nitter.eu/Europarl_LV/status/1

Krievijas spēku pastrādātās zvērības pret Ukrainas civiliedzīvotājiem un civilās infrastruktūras iznīcināšana ir pielīdzināmi terora aktiem, uzskata EP deputāti. Trešdien viņi Krieviju pasludinājuši par valsti, kas atbalsta terorismu.

🐦🔗: nitter.eu/Europarl_LV/status/1

🔴 Šodien plkst. 14:00 pēc 🇱🇻 laika pievienojies @EP_President Robertas Metsolas preses konferencei par kampaņu "Cerības ģeneratori": eptwitter.eu/23112022
Kampaņas mērķis ir nodrošināt 🇺🇦 ar elektroenerģijas ģeneratoriem, iesaistot 🇪🇺 pilsētas.
Plašāk: eptwitter.eu/ceribasgeneratori

🐦🔗: nitter.eu/Europarl_LV/status/1

Show older
Mastodon

A Mastodon forum for the discussion of European Union matters. Not run by the EU.